Szkolenia

PIĄTEK 12.04.2024 r.

I BLOK MERYTORYCZNY

– szkolenia i warsztaty

(udział obligatoryjny)

Budowanie autorytetu

Paweł Zdybel

Opis

Szkolenie “Budowanie Autorytetu” to intensywne szkolenie skierowane do osób pragnących rozwijać swoje umiejętności w zakresie budowania wiarygodności i zaufania w środowisku akademickim i społecznym. Podczas tego szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę oraz praktyczne umiejętności niezbędne do efektywnego kreowania własnego autorytetu. Program obejmuje tematy takie jak budowanie marki osobistej, komunikacja z pewnością siebie, zarządzanie wizerunkiem, budowanie relacji opartych na zaufaniu oraz efektywne radzenie sobie z sytuacjami konfliktowymi.

Ankietyzacja – ewaluacja dokonywana przez studentów

Julia Bednarska-Leśniak

Opis

Studenckie ankiety oceny zajęć są narzędziem, któremu z reguły nie poświęcamy żadnej uwagi w kotekście projakościowym. Zmień to! Podczas szkolenia dowiecie się, jak powinno formułować się pytania i kafeterie odpowiedzi przy studenckich ankietach oceny zajęć. Część wykładowa będzie zorientowana na praktyczne porady, przedstawione na zasadzie kontrastu. Część ćwiczeniowa zaangażuje Was w stworzenie ankiety oceny zajęć. Szkolenie wieńczy szereg praktycznych wskazówek.

Podstawy umiędzynarodowienia w samorządności studenckiej

Urszula Lis

Opis

Umiędzynarodowienie stanowi coraz ważniejszy element edukacji. Pomimo to, jest to jednocześnie jeden z najmniej rozwiniętych działów wśród samorządów w Polsce. Na tym szkoleniu dowiecie się jak rozpocząć przygodę ze współpracą zagraniczną w swoim samorządzie, jak zająć się studentami zagranicznymi oraz jakie strategie w umiędzynarodowieniu przyjmują uczlenie zarówno w Polsce jak i za granicą.

RODO w samorządności studenckiej

Tomasz Maurek

Opis

Czym są dane osobowe? W jaki sposób samorząd je przetwarza? Jakie są obowiązki samorządu z tym związane? Na te i wiele innych pytań odpowiemy sobie podczas szkolenia.

Tworzenie pamięci organizacji

Kamil Bonas

Opis

Każda organizacja opiera się na pewnej historii. Tworzenie pamięci organizacji daje możliwość nie tylko tworzenia archiwum, ale przede wszystkim pozwala na kreowanie lepszej przyszłości. Osoby uczestniczące w szkoleniu poznają metody i narzędzia przydatne w strategicznym planowaniu zmian opartych na wiedzy i doświadczeniach płynących z przeszłości. Szkolenie stanowi istotny krok w kierunku budowy silnej tożsamości organizacyjnej oraz wspiera rozwój i długotrwałe zaangażowanie w działalność samorządu studenckiego.

LinkedIn – tajemice i złote rady

Paulina Morawska / Aleksandra Araszkiewicz

Opis

Czy wiesz, jak wykorzystać potencjał LinkedIna dla siebie i swojego samorządu? Jeśli nie, to nasze szkolenie jest dla Ciebie! Nauczysz się wszystkich sztuczek prowadzenia osobistego profilu i profilu instytucji na LinkedInie. Rozszerzysz swoją sieć kontaktów, zwiększysz widoczność i wpływ Twojego samorządu. Zdradzimy Ci tajniki skutecznej autopromocji, tworzenia engaging contentu oraz strategii budowania relacji z innymi użytkownikami. Wszystko to po to, żebyś mógł efektywnie wykorzystać potencjał LinkedIna i osiągnąć swoje cele zawodowe i społeczne!

Praca w zespole – od czego zacząć?

Katarzyna Płaczek

Opis

Obecnie na rynku pracy wyjątkowo cenione są tzw. Kompetencje miękkie, czyli zdolności interpersonalne i cechy charakteru. W wielu organizacjach pracownicy podzieleni są na zespoły i wiele zadań muszą wykonywać razem, do czego potrzebna jest umiejętność współpracy z innymi. Szkolenie przeprowadzone metodą warsztatową wskaże najważniejsze zasady, a także zalety i wady pracy w zespole. Dowiecie się, jak kontraktować swój zespół, aby wasza praca była komfortowa oraz, jaką rolę pełnicie w zespole.

II BLOK MERYTORYCZNY

– szkolenia i warsztaty

(udział obligatoryjny)

Wdrażanie zmian w organizacji

Kamil Bonas

Opis

Zmiany są potrzebne i nieuniknione, ale to od nas zależy czy potrafimy z nich skorzystać. Szkolenie obejmuje zagadnienia niezbędne w skutecznym wdrażaniu zmian w organizacji, w tym tworzeniu strategii wprowadzania zmian oraz zarządzaniu zmianami w zespole. Program szkolenia skupia się wokół identyfikacji celów i korzyści płynących z wprowadzenia zmian. W trakcie szkolenia poruszony zostanie nieodłączny element wdrażania zmian jakim jest komunikacja, zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna. Osoby uczestniczące w szkoleniu poznają metody budowania zaufania i rozpoznawania oporów przed wprowadzaniem zmian, a także radzeniu sobie z negatywnymi reakcjami i konfliktami. Istotnym elementem będzie również przygotowanie do zapewnienia ciągłej oceny skuteczności procesu zmian oraz budowy bardziej dynamicznej i efektywnej organizacji.

Media społecznościowe w działalności studenckiej – po co, dla kogo i jak?

Aleksandra Araszkiewicz

Opis

W dzisiejszym świecie dobrze prowadzone media społecznościowe i skuteczna promocja działań samorządowych to podstawa, o którą powinien zadbać każdy samorząd. Skąd studenci mają wiedzieć co dzieje się na ich uczelni, jak nie z social mediów, gdzie spędzają większość swojego wolnego czasu? Na tym szkoleniu dowiecie się jak prowadzić promocję swoich działań oraz czym charakteryzują się konkretne kanały promocyjne. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym samorządowcem, czy doświadczonym profesjonalistą od mediów społecznościowych, w trakcie tego szkolenia znajdziesz coś dla siebie.

Jak dbać o jakość kształcenia?

Waldemar Wojna

Opis

Nie potrzeba wiele, aby zrobić cokolwiek. Nawet najmniejsza kropla potrafi drążyć skałę. Problem pojawia się jednak wtedy gdy ta kropla jest niezależna od studentów. Dlaczego? Powodów jest wiele, lecz rozwiązań na ten problem jeszcze więcej. Celem szkolenia będzie zaznajomienie samorządowców z efektywnymi schematami, narzędziami i procesami jak zapewniać i doskonalić jakość kształcenia w otoczeniu swoim i uczelnianym. Próg wejścia? Wystarczy tylko chcieć.

Stres, konflikty, kryzysy – jak sobie radzić w trudnych sytuacjach?

Marcin Pioch

Opis

Praca samorządowca nie jest łatwa. Żeby osiagnąć sukces, zarówno osobisty, jak i zespołowy, czeka nas wiele wyzwań. Podczas spotkania nauczycie się jak radzić sobie z problemami, poznacie metody radzenia sobie ze stresem oraz dowiedzie się w jaki sposób można zmienić kryzys w sukces!

Podróżowanie na studencką kieszeń

Wojciech Tomaszewicz

Opis

Czy zniżki studenckie obowiązują również na samolot? Otóż nie, ale postaram się udowodnić, że podróż z Gdańska na Sycylię może okazać się tańsza niż taxi z Zakopanego do Kościeliska. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie na nurtujące podróżujących (lub chcących to robić) studentów pytania. Szkolenie skupia się na przekazaniu know-how dotyczącego konkretnych kierunków podróży – Europy, krajów azjatyckich oraz obu Ameryk. Szkolenie skierowane jest szczególnie do młodych samorządowców, którzy chcą połączyć swoje studia z poznawaniem świata, a tym samym nie rozbijać swojej świnki skarbonki.

Podstawy prawa przy projektach

Tomasz Maurek

Opis

Szkolenie ma na celu zasygnalizowanie podstawowych zagadnień związanych z wyzwaniami prawnymi podczas realizacji projektów w samorządzie studenckim. Będziemy rozmawiać między innymi o danych osobowych, prawach autorskich czy organizowaniu imprez masowych.

Odpowiedzialność dyscyplinarna na uczelniach

Mateusz Kopaczyński

Opis

Co to znaczy zachowanie uchybiające godności studenta? Czy student może orzekać kary dla profesorów? Za jakie zachowania możesz zostać skreślony z listy studentów? Na te oraz wiele innych pytań będziesz mógł/a uzyskać odpowiedź podczas wspólnego szkolenia na temat ustawowego systemu karania studentów, doktorantów i nauczycieli akademickich. Dowiesz się, czym jest odpowiedzialność dyscyplinarna, jak wygląda postępowanie zarówno z perspektywy obwinionego, jak i członka komisji, a także jakie prawa i obowiązki stawiane są przed przedstawicielami studenckimi w składach orzekających. Spróbujemy wspólnie na przykładzie konkretnych kazusów sformułować definicję czynu „uchybiającego godność studenta”. Usłyszysz również o tym, jakich zachowań unikać na uczelni, aby nie narażać się na kary dyscyplinarne oraz jak doprowadzić do wszczęcia postępowania przeciwko pracownikowi uczelni, który zachowuje się w sposób nieodpowiedni.

III BLOK MERYTORYCZNY

– szkolenia i warsztaty

(udział obligatoryjny)

Jak stworzyć dobre CV i wykorzystać doświadczenie samorządowe?

Paulina Morawska

Opis

Samorząd studencki jest nie tylko ważnym elementem życia akademickiego, ale także cennym źródłem umiejętności, doświadczeń i osiągnięć, które można wykorzystać przy poszukiwaniu pracy po ukończeniu studiów. Podczas szkolenia dowiecie się jak efektywnie wykorzystać doświadczenie zdobyte podczas pracy w samorządzie studenckim do budowy profesjonalnego CV i zwiększenia swoich szans na sukces w karierze zawodowej.

Finanse osobiste dla studentów

Patryk Gąsior

Opis

Profilaktyka zdrowia psychicznego

Agata Andrzejczyk

Opis

Celem szkolenia jest zwiększenie świadomości na temat znaczenia opieki nad własnym zdrowiem psychicznym. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat czynników ryzyka oraz objawów zaburzeń psychicznych często spotykanych wśród studentów. Przećwiczymy także praktyczne strategie radzenia sobie ze stresem, presją akademicką oraz problemami związanymi z życiem studenckim. Ponadto, omówimy jak rozpoznawać sygnały alarmowe w kontekście zdrowia psychicznego swoich kolegów i jak świadczyć wsparcie w przypadku potrzeby. Szkolenie ma na celu nie tylko zapewnienie wiedzy, ale także budowanie umiejętności interpersonalnych, empatii oraz wspierania zdrowego środowiska akademickiego.

Sztuczna inteligencja i generatory treści, uwarunkowania prawne

Tomasz Janocha

Opis

Kto nie jest zainteresowany skorzystaniem z pracy sztucznej inteligencji, żeby ułatwić sobie pracę? Szkolenie “Sztuczna inteligencja i generatory treści: uwarunkowania prawne” to kompleksowe wprowadzenie do zagadnień prawnych dotyczących stosowania sztucznej inteligencji i generatorów treści w różnych branżach, w tym w działalności samorządowej. Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę na temat regulacji prawnych wpływających na rozwój i użytkowanie AI, w tym prawa autorskiego, ochrony danych osobowych i odpowiedzialności za działania i decyzje podjęte przez AI. Nie przegap szansy na zdobycie cennych informacji, które pomogą Ci nawigować w świecie nowych technologii z pełną świadomością ich prawnych aspektów.

Jak porozumiewać się z innymi? Komunikacja międzyludzka

Aleksandra Araszkiewicz

Opis

Szukasz klucza do lepszych relacji międzyludzkich? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Nauczymy Cię sztuki komunikacji, która buduje więzi i rozwiązuje konflikty. Nie tylko poznasz podstawy komunikacji, ale także zgłębisz tajniki Nieprzemocowej Komunikacji (NVC), czyli sposobu wyrażania uczuć i potrzeb. Dzięki temu kursowi nauczysz się nie tylko słuchać, ale i mówić w sposób, który dociera do serc innych.

Lider a menadżer

Katarzyna Płaczek

Opis

“Czy zawsze lider i menadżer to ta sama osoba? Czy istnieje różnica między nimi, a jeśli tak, to jakie są te różnice i jakie mają konsekwencje dla organizacji? W szkoleniu „Lider a menadżer” przyjrzymy się głębiej tym różnicom, aby nasza praca w samorządach studenckich była inspirowana, motywowana i przewodzona w kierunku wspólnych celów. Poprzez warsztaty, studia przypadków i dyskusje zdobędziecie praktyczną wiedzą na temat różnic między liderem a menadżerem, a także odkryjecie, jak można rozwijać swoje umiejętności w obu tych obszarach.”

Liberation Session

Urszula Lis

Opis

Podczas panelu osoby uczestniczące będą miały okazję dzielić się swoimi perspektywami na temat równości oraz walki z dyskryminacją na uczelniach oraz w samorządach. Panel zapewni bezpieczną przestrzeń do wymiany pomysłów i doświadczeń i jest skierowany do wszystkich osób spotykających się lub narażonych na dyskryminację.

Budowanie Autorytetu

Maciej Kochański

Opis

Szkolenie “Budowanie Autorytetu” to intensywne szkolenie skierowane do osób pragnących rozwijać swoje umiejętności w zakresie budowania wiarygodności i zaufania w środowisku akademickim i społecznym. Podczas tego szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę oraz praktyczne umiejętności niezbędne do efektywnego kreowania własnego autorytetu. Program obejmuje tematy takie jak budowanie marki osobistej, komunikacja z pewnością siebie, zarządzanie wizerunkiem, budowanie relacji opartych na zaufaniu oraz efektywne radzenie sobie z sytuacjami konfliktowymi.

SOBOTA 13.04.2024 r.

I i II BLOK MERYTORYCZNY

– szkolenia i warsztaty

(udział obligatoryjny)

Negocjacje i rozwiązywanie konfliktów cz. 1 i 2

Michał Klimczyk

Opis

Podczas szkolenia przedstawione zostaną praktyczne informacje dot. skutecznego sposobu rozwiązywania sytuacji spornych i konfliktowych oraz efektywnego zabiegania o sprawy środowiska studenckiego. Szkolenie będzie obejmowało część teoretyczną oraz warsztatową, w ramach której przedyskutowane zostaną możliwe sposoby rozwiązania spraw zgłoszonych przez uczestników szkolenia.

Sztuka prowadzenia szkoleń cz. 1 i 2

Krzysztof Walter-Croneck

Opis
Szkolenie o… szkoleniu?
Załóżmy, że nawet to co jest tutaj napisane musiałeś stworzyć Ty. Musiałeś zaplanować szkolenie, zastanowić się co będzie Ci potrzebne, być może zrobić prezentację. Do tego wszystkiego, na koniec, musisz jeszcze wyjść przed ludzi i czegoś ich nauczyć.
Jak to wszystko zrobić?
W jaki sposób włożyć ludziom wiedzę do głowy?
Jakie metody będą najskuteczniejsze?
Jak mam zachęcić słuchaczy by chcieli przyjąć to co mówię?
I pytanie ostateczne. Kto zadaje te wszystkie pytania?
W końcu na samym początku tego tekstu założyliśmy, że Ty.

Imprezy masowe cz. 1 i 2

Karol Fill

Opis
Imprezy studenckie organizowane są przez niemal każdy Samorząd Studencki. Otrzęsiny,
juwenalia, imprezy klubowe, bale oraz wiele wiele innych. Skala tych imprez oraz sposób organizacji
zmienia się wraz z upływem czasu. Studenci przy organizacji swoich wydarzeń rozrywkowych skupiają
się przede wszystkim na nowych atrakcjach i promocji imprezy lecz bardzo często zapominają
o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.
Szkolenie z bezpieczeństwa imprez masowych w świetle organizatora pozwoli poznać Ci nie
tylko podstawowe zasady bezpieczeństwa na imprezach masowych oraz nie masowych ale również
nauczy Cię przygotować budżet przedsięwzięcia, dobrać odpowiedni zespół do przeprowadzenia
projektu oraz pokaże Ci praktyczne rozwiązania stosowane na imprezach, które przygotowaliśmy
specjalnie na to szkolenie na podstawie doświadczeń starszych kolegów.

Wystąpienia publiczne cz. 1 i 2

Maciej Kochański

Opis

Podczas tego szkolenia uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności potrzebne do pewnego i przekonującego występowania publicznego. Program obejmuje techniki efektywnej prezentacji, budowanie i utrzymanie kontaktu z publicznością, strategie radzenia sobie z tremą sceniczną, wykorzystywanie technik komunikacji werbalnej i niewerbalne, budowanie przekonujących argumentów oraz rozwijanie umiejętności improwizacji.

Zarządzanie projektami cz. 1 i 2 

Abigail Hańczyk

Opis

Gantt? Agile? Scrum? Jira?
Zapanuj nad chaosem – i wkręć się w zarządzanie projektami!

Szkolenie dla każdego, kto chce:

– zwiększyć efektywność i osiągać cele w swoich projektach,
– nauczyć się planować, organizować i kontrolować każdy etap projektu,
– poznać praktyki i metodyki stosowane przez profesjonalistów,
– opanować narzędzia ułatwiające zarządzanie projektami.

Podczas szkolenia zdobędziesz:

– solidne podstawy zarządzania projektami – od inicjacji do zamknięcia,
– wiedzę na temat popularnych metodyk, takich jak Agile, Scrum, Waterfall oraz standardów PMBOK i PRINCE2,
– doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi do zarządzania projektami, m.in. Gantt, Jira czy Trello.

Podnoszenie jakości pracy w działalności samorządach studenckich cz. 1 i 2

Mateusz Salamon

Opis

Podczas szkolenia dowiecie się jak stworzyć kontrakt w zespole, jak formułować cele strategiczne, w czym są one pomocne i jak kontrolować ich realizację. Poruszony zostanie temat przygotowyania analizy SWOT w samorządzie studenckim. Dobra jakość pracy to też systematyczne przeprowadzanie feedbacków, dlatego w czasie szkolenia porozmawiamy o tym, jak przeprowadzać dobrą ewaluację naszej pracy.

Skuteczna promocja działań samorządowych w teorii i praktyce cz. 1 i 2

Aleksandra Araszkiewicz

Opis

To szkolenie to taki crash course dla tych, którzy chcą opanować sztukę kreowania pozytywnego wizerunku samorządów. Zapewniamy teorię, ale przede wszystkim praktyczne narzędzia, które ułatwiają skutecznie komunikować się z odbiorcami. Nauczysz się strategii komunikacji od podstaw, działań w social mediach, a nawet jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach. No i oczywiście – przy okazji – jak zrobić wyjątkowe materiały promocyjne i zorganizować mega eventy. Krótko mówiąc, jesteśmy tu po to, żebyś po tym szkoleniu był masterem promocji samorządowej!

Współpraca zewnętrzna w samorządności. Dobra oferta sponsorska. cz. 1 i 2

Paweł Zdybel

Opis

Część 1:
Dobre Wydarzenie to jeszcze nie wszystko – trzeba je jeszcze odpowiednio “sprzedać”. Jak zaciekawić potencjalnego partnera naszą inicjatywą? Co powinno się w niej znaleźć? Jak powinna wyglądać? Na tym szkoleniu odpowiemy sobie na te i inne pytania dotyczące podstawy współracy zewnętrznej.

Część 2:
Ostatecznie nawet oferta sponsorska nie załatwi sprawy. Trzeba ją odpowiednio przedstawić. A jak to zrobić? Czym się różni korespondencja mailowa od telefonicznej? A może spotkanie online lub stacjonarne? Na tym szkoleniu dowiecie się jak się do nich wszystkich przygotować, aby wypaść profesjonalnie i przekonać partnera do Waszej inicjatywy!

Budowanie zespołu bazując na mocnych stronach osobowości jego członków

Marcelina Kościołek

Opis

Chcesz wiedzieć jak efektywnie komunikować się, delegować obowiązki czy motywować innych do działania. Czujesz, że nie zawsze jesteś w stanie ocenić jak właściwie dotrzeć z komunikatami do poszczególnych członków twojego zespołu? Poznaj bliżej ich mocne strony osobowości bazując na teście DISC. Szkolenie opierać się będzie o analizę osobowości i omówienie 4 typów osobowości pod katem współpracy w zespole i aspektów komunikacji i zadań projektowych.

III BLOK MERYTORYCZNY

– szkolenia i warsztaty

(udział obligatoryjny)

Co po samorządzie?

Mateusz Ostrowski

Opis

Działalność w samorządności studenckiej jest cudowną przygodą. Stanowi wyjątkowy dodatek do czasów studiowania. To okres nauki, pracy, posiedzeń, wyjazdów i nawiązywania kontaktów. Jednak po obronie pracy dyplomowej następuje koniec tego rozdziału w życiu. Wielu z nas zadaje sobie wtedy pytanie: „To co teraz?”. Jak skutecznie wykorzystać wiedze i umiejętności zdobyte w ramach działalności w organach samorządności studenckiej? Na ile obeznanie w samorządności przydaje się potem w pracy zawodowej? Jakie drogi dalszego rozwoju można wybrać? Gdzie można dalej działać społecznie, jeśli ktoś dalej ma chęci pomagać i reprezentować innych? W ramach tego szkolenia jeden z „dinozaurów” samorządności studenckiej poda Wam odpowiednie przykłady i chętnie zapyta Was o Wasze plany na przyszłość.

Jak zadbać o swój PR?

Maciej Kochański

Opis

Szkolenie obejmuje zagadnienia takie jak budowanie marki osobistej, strategie komunikacji, zarządzanie wizerunkiem w mediach społecznościowych, kreowanie treści, budowanie relacji z mediami oraz radzenie sobie z kryzysami wizerunkowymi. Dzięki praktycznym przykładom, case studies oraz interaktywnym warsztatom uczestnicy będą mogli w sposób konkretny i skuteczny rozwijać swoje umiejętności w obszarze public relations, co pozwoli im efektywniej budować pozytywny wizerunek i reputację we współczesnym świecie.

Podstawy prawne działania samorządu studenckiego. Jak walczyć o prawa studenckie?

Julia Bednarska-Leśniak / Tomasz Janocha

Opis

Odkryj moc wiedzy! Szkolenie ‘Podstawy Prawne Działania Samorządu Studenckiego: Jak walczyć o prawa studenckie?’ to klucz do skutecznego działania na uczelni. Poznaj najważniejsze aspekty prawa dotyczące działalności studenckiej, dowiedz się, jak wykorzystać je w praktyce i skutecznie walczyć o prawa studentów. Zdobądź niezbędną wiedzę, aby efektywnie reprezentować interesy studenckie i wpływać na najważniejsze decyzje uczelniane. Gotowy na rewolucję na swojej uczelni?

Jak zacząć pierwszą publikację, czyli działalność młodego naukowca

Maciej Korab

Opis
Publikacje? Konferencje?
Jak zacząć swoją magiczną drogę naukową i nie zwariować? Jak stawiać pierwsze kroki w działalności młodego naukowca i w jakich kierunkach można się rozwijać? Tego wszzystkiego dowiesz się podczas szkolenia!
Naucz się gdzie publikować i na co zwracać uwagę, żeby to miało sens.

Jak porozumiewać się z innymi? Komunikacja międzyludzka

Aleksandra Araszkiewicz

Opis

Szukasz klucza do lepszych relacji międzyludzkich? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Nauczymy Cię sztuki komunikacji, która buduje więzi i rozwiązuje konflikty. Nie tylko poznasz podstawy komunikacji, ale także zgłębisz tajniki Nieprzemocowej Komunikacji (NVC), czyli sposobu wyrażania uczuć i potrzeb. Dzięki temu kursowi nauczysz się nie tylko słuchać, ale i mówić w sposób, który dociera do serc innych.

Zarządzanie finansami i budżetem w samorządzie studenckim

Marcin Pioch & Michał Gerus

Opis

W obecnych czasach, kiedy wszystko drożeje, a nasze fundusze nie rosną w adekwatnym tempie warto jest rozsądnie gospodarować dostępnymi środkami. Poznaj techniki zarządzania finansami, mądrego gospodarowania środkami. Naucz się w jaki sposób wykorzystywać fundusze pozyskane od partnerów zewnętrznych. Zyskaj wiedzę dotyczącą pozyskiwania współprac barterowych. Rozsądne gospodarowanie dostępnymi środkami pozwala nam na realizację projektów z uniknięciem niepotrzebnego stresu!

Jak stworzyć prężnie działającą komisję dydaktyczną?

Waldemar Wojna

Opis

Nie trzeba być ekspertem aby zauważyć, że na jakość kształcenia wpływa wiele czynników. Który z nich jest najważniejszy? Zdecydowanie czynnik ludzki. Cała działalność w zakresie jakości kształcenia to nieustanna gonitwa, aby nadążyć za potrzebami studentów, rynku czy świata. Na szkoleniu dowiecie się w jaki sposób stworzyć lub udoskonalić działalność projakościową w ramach swojego samorządu studenckiego, tak aby wyrwać się z dydaktycznego peletonu i na stałe dołączyć do najlepszych.

Jak radzić sobie ze stresem podczas przemówień publicznych i pracy w grupie

Paweł Zdybel

Opis

Masz problemy z nadmiernym stresem podczas wypowiedzi przed większą publiczności? A może pomimo wielu cechy liderskich masz problem z zarządzaniem grupą osób? Na szkoleniu porozmawiamy sobie o tym, czym jest stres i jak sobie z nim radzić. Będziecie mieli również okazję wykorzystać zdobytą wiedzę podczas ćwiczeń praktycznych.

Kontakt

Parlament Studentów RP
ul. Bracka 18/16, 00-028 Warszawa

konferencja@psrp.org.pl
+48 506 188 880

www.psrp.org.pl